MEČ
14.11.18 | 1. kolo | Nerman Fatic | Jaume Pla Malfeito | 6-2, 6-3 | Turkey F36 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nerman Fatic | Jaume Pla Malfeito | |
1. servis % | 37/54 (69%) | 36/52 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/37 (78%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/52 (50%) | 15/54 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
1-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-2 | Jaume Pla Malfeito | |
5-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nerman Fatic vs. Jaume Pla Malfeito - Međusobni mečevi
14.11.18 | 1. kolo | Nerman Fatic | Jaume Pla Malfeito | 6-2, 6-3 | detalj meča | Turkey F36 | zemlja |
Nerman Fatic form & Jaume Pla Malfeito form
Nerman Fatic - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Damir Dzumhur | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Jaume Pla Malfeito - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.20 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - odustajanje | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detalj meča |