MEČ
16.10.17 | 1. kolo kval. | Nerman Fatic | Christian Oliveira | 7-61, 6-2 | Turkey F39 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
09.12.99, 24 Godina
12790 $
09.12.99, 24 Godina
12790 $
Nerman Fatic vs. Christian Oliveira - Međusobni mečevi
16.10.17 | 1. kolo kval. | Nerman Fatic | Christian Oliveira | 7-61, 6-2 | detalj meča | Turkey F39 | zemlja |
Nerman Fatic form & Christian Oliveira form
Nerman Fatic - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča |
Christian Oliveira - Posljednji mečevi
M25 Lajeado - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 0-3, - Christian Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 6-3, 6-71, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Kalman L. Boyd | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Boubaker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Perego | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 0-2, - Christian Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
19.07.22 kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Reyna | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Adam Walton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.22 1. kolo | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Quito - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Quito - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 7-66, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Campos - tvrda | ||||
04.02.22 2. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 2-6, 1-3, - Christian Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
04.02.22 1. kolo | vs. Lorenzo Esquici | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 0-2, - Christian Oliveira - odustajanje | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Wilson Leite | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
02.11.21 1. kolo | vs. Iago Almeida | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | detalj meča |