MEČ
08.10.19 | 1. kolo | Nerman Fatic | Alessandro Petrone | 6-2, 6-0 | M25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nerman Fatic | Alessandro Petrone | |
1. servis % | 25/37 (68%) | 27/41 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/25 (68%) | 10/27 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/41 (68%) | 12/37 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-2 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Nerman Fatic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nerman Fatic vs. Alessandro Petrone - Međusobni mečevi
08.10.19 | 1. kolo | Nerman Fatic | Alessandro Petrone | 6-2, 6-0 | detalj meča | M25 Santa | zemlja |
05.10.17 | 2. kolo | Alessandro Petrone | Nerman Fatic | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | Turkey F37 | zemlja |
Nerman Fatic form & Alessandro Petrone form
Nerman Fatic - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča |
Alessandro Petrone - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cuneo - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detalj meča |