Natthasith Kunsuwan vs. Rotem Sobol 26.08.2019

Natthasith Kunsuwan vs. Rotem Sobol 26.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

26.08.191. kolo kval.Natthasith Kunsuwan Rotem Sobol 7-65, 6-3 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Natthasith Kunsuwan
Thailand
23.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
06.09.01, 18 Godina







Rotem Sobol
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Natthasith Kunsuwan vs. Rotem Sobol - Međusobni mečevi

26.08.191. kolo kval.Natthasith KunsuwanRotem Sobol7-65, 6-3 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda

Natthasith Kunsuwan - Posljednji mečevi

China M15 Nanchang - zemlja
03.10.19
2. kolo
vs. Taisei Ichikawa0-6, 6-74 porazdetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Haitong Xia3-6, 7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
30.09.19
kval.
vs. Zhao Zhao6-1, 1-6, 10-7 pobjedadetalj meča
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Zheng Baoluo6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Amit Beniwal6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
China M15 Nanchang - zemlja
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Jing Ke Chen6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Kousuke Ogura1-6, 1-6 porazdetalj meča
China M15 Nanchang - zemlja
16.09.19
kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu5-7, 3-6 porazdetalj meča
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Tejas Jagani6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
15.09.19
2. kolo kval.
vs. Amit Beniwal6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Sahar Simon6-76, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Roi Ginat2-6, 1-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
Thailand M15 Hua - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Sung Jun Park0-6, 4-6 porazdetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Congsup Congcar6-4, 7-66 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Noppadol Noikor4-6, 4-6 porazdetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Dusty H. Boyer4-6, 3-6 porazdetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Kasidit Samrej6-4, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Michael Mathayomchand6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
22.05.19
1. kolo
vs. Jayden Court7-5, 3-6, 6-71 porazdetalj meča
China M25 Luan - tvrda
15.05.19
1. kolo
vs. Rimpei Kawakami4-6, 1-6 porazdetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Guan Kai Wang6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Zijiang Yang6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
China M25 Wuhan - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Karunuday Singh4-6, 2-6 porazdetalj meča
China M15 Wuhan - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Pak Long Yeung5-7, 2-6 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Yaojie Zeng7-61, 6-3 pobjedadetalj meča
Japan M15 Nishi - tvrda
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Aoran Wang4-6, 4-6 porazdetalj meča
Thailand Bangkok Challenger - tvrda
11.02.19
1. kolo
vs. David Perez Sanz2-6, 4-6 porazdetalj meča
Hongkong M25 Hong - tvrda
01.01.19
kval.
vs. Kuan-Yi Lee2-6, 3-6 porazdetalj meča

Rotem Sobol - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
02.09.19
1. kolo kval.
vs. James Ibrahim1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Natthasith Kunsuwan6-75, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Gilad Tamar3-6, 5-7 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Mattan Kermish6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jordan Chiu0-6, 3-6 porazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Cengiz Aksu0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman6-2, 2-6, 6-10 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich3-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-1, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Ben Jones1-6, 0-6 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. David Asatiani6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Worarin Kumthonkittikul2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
02.10.18
1. kolo
vs. Tal Goldengoren0-6, 1-6 porazdetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Ori Maior1-6, 1-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya1-6, 2-6 porazdetalj meča
<