MEČ
18.09.16 | 1. kolo | Nathan Pasha | Lawrence Bataljin | 3-6, 6-1, 6-2 | Australia F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nathan Pasha | Lawrence Bataljin | |
1. servis % | 51/77 (66%) | 51/79 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/51 (69%) | 25/51 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/26 (35%) | 14/28 (50%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/79 (51%) | 33/77 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
22.05.96, 27 Godina
22.05.96, 27 Godina
Nathan Pasha vs. Lawrence Bataljin - Međusobni mečevi
18.09.16 | 1. kolo | Nathan Pasha | Lawrence Bataljin | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Australia F5 | tvrda |
Nathan Pasha form & Lawrence Bataljin form
Nathan Pasha - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Korey Lovett | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Binghamton Challenger - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 7-64, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Panama City - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Gianni Mina | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
10.01.18 2. kolo | vs. Andreas Seppi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.18 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
08.01.18 kval. | vs. Brian Tran | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Vietnam F3 - tvrda | ||||
25.11.17 Polufinale | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.11.17 Četvrtfinale | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-65, 7-64 | detalj meča | |
22.11.17 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
21.11.17 1. kolo | vs. Ryota Kishi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Vietnam F2 - tvrda | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
23.10.17 kval. | vs. Sem Verbeek | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Australia F7 - tvrda | ||||
12.10.17 Četvrtfinale | vs. Dayne Kelly | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
12.10.17 2. kolo | vs. Andrew Whittington | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Australia F6 - tvrda | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Daniel Nolan | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Lawrence Bataljin - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detalj meča |