MEČ
21.02.17 | 1. kolo | Nam Hoang Ly | Franco Agamenone | 6-3, 6-3 | China F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nam Hoang Ly | Franco Agamenone | |
1. servis % | 43/58 (74%) | 44/61 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/43 (81%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/15 (40%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/61 (44%) | 17/58 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nam Hoang Ly vs. Franco Agamenone - Međusobni mečevi
21.02.17 | 1. kolo | Nam Hoang Ly | Franco Agamenone | 6-3, 6-3 | detalj meča | China F2 | zemlja |
Nam Hoang Ly form & Franco Agamenone form
Nam Hoang Ly - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sander Jong | 6-74, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Moerani Bouzige | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Hiroki Moriya | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča |
Franco Agamenone - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detalj meča |