MEČ
18.05.16 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Gleb Alekseenko | 6-4, 6-4 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nikita Mashtakov | Gleb Alekseenko | |
1. servis % | 41/58 (71%) | 40/60 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/41 (68%) | 25/40 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/60 (42%) | 19/58 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nikita Mashtakov vs. Gleb Alekseenko - Međusobni mečevi
18.05.16 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Gleb Alekseenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
Nikita Mashtakov form & Gleb Alekseenko form
Nikita Mashtakov - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
09.07.21 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.07.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Gleb Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - odustajanje | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F12 - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detalj meča |