MEČ
27.05.19 | 1. kolo kval. | Nikita Mashtakov | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-3 | M15 Irpin | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Nikita Mashtakov vs. Dzianis Zharyn - Međusobni mečevi
27.05.19 | 1. kolo kval. | Nikita Mashtakov | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
Nikita Mashtakov form & Dzianis Zharyn form
Nikita Mashtakov - Posljednji mečevi
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-79, 10-8 | detalj meča | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - odustajanje | detalj meča |
Dzianis Zharyn - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |