MEČ
20.01.17 | 2. kolo | Muhammet Haylaz | Yuanfeng Li | 6-3, 7-5 | Turkey F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Muhammet Haylaz | Yuanfeng Li | |
1. servis % | 33/60 (55%) | 53/70 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/33 (85%) | 30/53 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 10/17 (59%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/70 (43%) | 18/60 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Muhammet Haylaz vs. Yuanfeng Li - Međusobni mečevi
20.01.17 | 2. kolo | Muhammet Haylaz | Yuanfeng Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | Turkey F2 | tvrda |
Muhammet Haylaz form & Yuanfeng Li form
Muhammet Haylaz - Posljednji mečevi
Turkey F14 - zemlja | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F6 - tvrda | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F5 - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F4 - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.18 1. kolo | vs. Mousa Zayed | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.01.18 kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Gustavs Lukstins | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F1 - tvrda | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F42 - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 6-0, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
26.10.17 1. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Izmir Challenger - tvrda | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F28 - tvrda | ||||
04.08.17 Polufinale | vs. Anil Yuksel | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
02.08.17 2. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-77, 7-64 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F27 - zemlja | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Dante Gennaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F26 - zemlja | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F24 - zemlja | ||||
23.06.17 Četvrtfinale | vs. Marc Sieber | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Aria Harajchi | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Yuanfeng Li - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Costin Paval | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Pol Fernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Alvaro Alcaraz Garfia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 2-6, 17-15 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gianluca Ballotta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Federico Zeballos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Angulo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ningboo Challenger - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hao Wu | 6-4, 4-0, Hao Wu - odustajanje | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Haitong Xia | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-0, 7-5 | detalj meča |