Motvey Radionov vs. Yam Bruhin 22.04.2018

Motvey Radionov vs. Yam Bruhin 22.04.2018 - Israel F4 (Ramat Hasharon) - usporedba

MEČ

22.04.181. kolo kval.Motvey Radionov Yam Bruhin 6-1, 6-2 Izrael Israel F4 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Motvey Radionov
Izrael
21.05.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
01.08.00, 19 Godina







Yam Bruhin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Motvey Radionov vs. Yam Bruhin - Međusobni mečevi

22.04.181. kolo kval.Motvey RadionovYam Bruhin6-1, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda

Motvey Radionov - Posljednji mečevi

Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Roi Ginat1-6, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko3-0, Alexander Gaponenko - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 7-65, 2-6 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Jordan Hasson1-6, 3-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Asaf Friedler6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
kval.
vs. Lucas Gerch3-6, 0-6 porazdetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
14.03.18
1. kolo
vs. Yannai Barkai4-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
13.03.18
kval.
vs. Lucas Gerch2-6, 1-6 porazdetalj meča
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Mike Nathanel Engel6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
05.03.18
kval.
vs. Collin Johns3-6, 4-6 porazdetalj meča
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Roberts Grinvalds5-7, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Harry Skinner6-75, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
20.06.17
1. kolo
vs. Ben Patael4-6, 6-75 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
kval.
vs. Jordan Hasson4-6, 3-6 porazdetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
08.06.17
2. kolo
vs. Igor Smilansky7-5, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.06.17
1. kolo
vs. Iftah Yavetz6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Michael Boguslavsky6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Ariel Ilarslan Russo6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
kval.
vs. Daniel Dudockin7-62, 1-6, 0-6 porazdetalj meča
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Ori Maior6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
kval.
vs. Luke Johnson5-7, 3-6 porazdetalj meča
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez3-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča

Yam Bruhin - Posljednji mečevi

Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Feigin2-6, 1-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Matheus Comunello6-4, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-2, 0-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Ben Patael2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Luke Johnson3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Nicholas Nugent3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Thomas Schwencke Lindqvist4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Saar Steele2-6, 6-76 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Dane Webb0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
05.09.16
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
23.05.16
1. kolo kval.
vs. Daniel Latorre6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
23.05.16
2. kolo kval.
vs. Brant Vaughan Switzler5-7, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
07.03.16
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 2-6 porazdetalj meča
07.03.16
1. kolo kval.
vs. Asaf Dori6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
<