Izrael
21.05.97, 26 Godina
21.05.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Motvey Radionov vs. Uri Vodavoz - Međusobni mečevi
18.03.18 | 1. kolo kval. | Motvey Radionov | Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | Israel F3 | tvrda |
04.03.18 | 2. kolo kval. | Motvey Radionov | Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
05.12.16 | 2. kolo kval. | Motvey Radionov | Uri Vodavoz | 6-3, 7-5 | detalj meča | Israel F17 | tvrda |
06.06.16 | kval. | Motvey Radionov | Uri Vodavoz | 6-1, 6-3 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
Motvey Radionov form & Uri Vodavoz form
Motvey Radionov - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 kval. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |