Motvey Radionov vs. Nir Vodavoz

Motvey Radionov vs. Nir Vodavoz - Israel F9 - usporedba

MEČ

15.06.15kval.Motvey Radionov Nir Vodavoz 6-4, 6-3 Izrael Israel F9 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Motvey Radionov
Izrael
21.05.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 20 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Motvey Radionov vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

07.09.152. kolo kval.Nir VodavozMotvey Radionov6-3, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F12 tvrda
31.08.152. kolo kval.Motvey RadionovNir Vodavoz6-2, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F11 tvrda
15.06.15kval.Motvey RadionovNir Vodavoz6-4, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F9 tvrda

Motvey Radionov - Posljednji mečevi

Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Roi Ginat1-6, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko3-0, Alexander Gaponenko - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 7-65, 2-6 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Jordan Hasson1-6, 3-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Asaf Friedler6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
kval.
vs. Lucas Gerch3-6, 0-6 porazdetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
14.03.18
1. kolo
vs. Yannai Barkai4-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
13.03.18
kval.
vs. Lucas Gerch2-6, 1-6 porazdetalj meča
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Mike Nathanel Engel6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
05.03.18
kval.
vs. Collin Johns3-6, 4-6 porazdetalj meča
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Roberts Grinvalds5-7, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Harry Skinner6-75, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
20.06.17
1. kolo
vs. Ben Patael4-6, 6-75 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
kval.
vs. Jordan Hasson4-6, 3-6 porazdetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
08.06.17
2. kolo
vs. Igor Smilansky7-5, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.06.17
1. kolo
vs. Iftah Yavetz6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Ariel Ilarslan Russo6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Michael Boguslavsky6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
kval.
vs. Daniel Dudockin7-62, 1-6, 0-6 porazdetalj meča
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Ori Maior6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez3-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
15.05.17
kval.
vs. Luke Johnson5-7, 3-6 porazdetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<