Italy
22.04.00, 23 Godina
22.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
12.08.97, 26 Godina
12.08.97, 26 Godina
Moritz Trocker vs. Vladyslav Gorodynskyi - Međusobni mečevi
01.10.18 | kval. | Moritz Trocker | Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 6-2 | detalj meča | Egypt F21 | tvrda |
Moritz Trocker form & Vladyslav Gorodynskyi form
Moritz Trocker - Posljednji mečevi
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Vladyslav Gorodynskyi - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detalj meča |