Holland
22.02.94, 30 Godina
22.02.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
19.07.98, 25 Godina
19.07.98, 25 Godina
Moos Sporken vs. Kento Yamada - Međusobni mečevi
16.11.15 | kval. | Moos Sporken | Kento Yamada | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | Turkey F46 | zemlja |
Moos Sporken form & Kento Yamada form
Moos Sporken - Posljednji mečevi
Belgium F9 - zemlja | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 1-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Netherlands F3 - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Noe Khlif | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Patrick Kypson | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F11 - zemlja | ||||
21.03.16 kval. | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Tunisia F10 - zemlja | ||||
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Orest Mostyuk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.03.16 kval. | vs. Loic Perret | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F9 - zemlja | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. David Caprotta Carreres | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-0, Yaseen Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Magnus Eriksson | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.02.16 kval. | vs. Leon Schutt | 6-2, 3-0, Leon Schutt - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F5 - tvrda | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Yannik Reuter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorodetsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.16 kval. | vs. Julian Onken | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 2-5, - Moos Sporken - odustajanje | detalj meča | |
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Duje Delic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 kval. | vs. Kento Yamada | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F45 - zemlja | ||||
09.11.15 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Georg Winkler | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Kento Yamada - Posljednji mečevi
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Spain F15 - tvrda | ||||
11.06.18 kval. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Spain F8 - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F34 - zemlja | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detalj meča |