MEČ
28.10.13 | 2. kolo kval. | Moos Sporken | Daniel Eger | 4-2, - odustajanje | Greece F17 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Holland
22.02.94, 30 Godina
22.02.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
31.08.95, 28 Godina
31.08.95, 28 Godina
Moos Sporken vs. Daniel Eger - Međusobni mečevi
28.10.13 | 2. kolo kval. | Moos Sporken | Daniel Eger | 4-2, Daniel Eger - odustajanje | detalj meča | Greece F17 | tvrda |
Moos Sporken form & Daniel Eger form
Moos Sporken - Posljednji mečevi
Belgium F9 - zemlja | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 1-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Netherlands F3 - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Noe Khlif | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Patrick Kypson | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F11 - zemlja | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.03.16 kval. | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F10 - zemlja | ||||
14.03.16 kval. | vs. Loic Perret | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Orest Mostyuk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F9 - zemlja | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. David Caprotta Carreres | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.16 kval. | vs. Leon Schutt | 6-2, 3-0, Leon Schutt - odustajanje | detalj meča | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-0, Yaseen Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Magnus Eriksson | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F5 - tvrda | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Yannik Reuter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.16 kval. | vs. Julian Onken | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorodetsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 2-5, - Moos Sporken - odustajanje | detalj meča | |
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Duje Delic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.15 kval. | vs. Kento Yamada | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F45 - zemlja | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.15 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Georg Winkler | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Pavel Petrov | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Daniel Eger - Posljednji mečevi
Greece F8 - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Goran Markovic | 1-6, 0-3, - Daniel Eger - odustajanje | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Athanasios Bilis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Kevin Kralj | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Mateusz Konieczny | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Austria F10 - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. David Novotny | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Austria F9 - zemlja | ||||
25.08.14 kval. | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Florian Jakob | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Austria F8 - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Elmar Fabian | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.08.14 1. kolo | vs. Michal Pazicky | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.08.14 kval. | vs. Blaz Bizjak | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
04.08.14 kval. | vs. Marc Fornell-Mestres | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Cerrini | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Robin Lang | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Greece F17 - tvrda | ||||
28.10.13 2. kolo kval. | vs. Moos Sporken | 2-4, - Daniel Eger - odustajanje | detalj meča | |
Greece F16 - tvrda | ||||
21.10.13 2. kolo kval. | vs. Stefano Fossi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo | vs. Nils Brinkman | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.13 kval. | vs. Robert Willekes Macdonald | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
12.10.13 1. kolo kval. | vs. Lukas Jastraunig | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Austria F10 - zemlja | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Markus Sedletzky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Austria F9 - zemlja | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
Austria F7 - zemlja | ||||
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Marcel Waloch | 4-6, 0-1, - Daniel Eger - odustajanje | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Alexander Mozgovoy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Felix Schueller | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.08.13 1. kolo | vs. Philipp Dittmer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.08.13 kval. | vs. Leopold Gomez Islinger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.08.13 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Filipp Kekercheni | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.07.13 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-4, 3-0, Peter Goldsteiner - odustajanje | detalj meča |