MEČ
13.11.17 | 1. kolo | Mohamed Safwat | Matvey Khomentovskiy | 7-61, 6-77, 6-4 | Finland F4 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mohamed Safwat | Matvey Khomentovskiy | |
1. servis % | 74/111 (67%) | 78/130 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 55/74 (74%) | 54/78 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/37 (51%) | 25/52 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/130 (39%) | 37/111 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 125/241 (52%) | 116/241 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mohamed Safwat vs. Matvey Khomentovskiy - Međusobni mečevi
13.11.17 | 1. kolo | Mohamed Safwat | Matvey Khomentovskiy | 7-61, 6-77, 6-4 | detalj meča | Finland F4 | dvorana |
Mohamed Safwat form & Matvey Khomentovskiy form
Mohamed Safwat - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |