INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mohamed Safwat vs. Dmytro Badanov - Međusobni mečevi
16.03.15 | Četvrtfinale | Mohamed Safwat | Dmytro Badanov | 6-0, 7-5 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
Mohamed Safwat form & Dmytro Badanov form
Mohamed Safwat - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Dmytro Badanov - Posljednji mečevi
Ukraine F5 - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Didenko | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 2-4, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 5-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Hyun-Woo Nam | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Chandril Sood | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F1 - tvrda | ||||
19.01.17 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.17 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 0-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 2-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F29 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-2, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - zemlja | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
09.09.16 Četvrtfinale | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 1-6 | detalj meča |