MEČ
26.07.16 | 1. kolo | Mircea-Alexandru Jecan | Razvan Marius Codescu | 6-1, 6-1 | Romania F10 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mircea-Alexandru Jecan | Razvan Marius Codescu | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 28/48 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/24 (75%) | 16/28 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 3/20 (15%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/48 (60%) | 10/39 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
14.08.98, 25 Godina
14.08.98, 25 Godina
Mircea-Alexandru Jecan vs. Razvan Marius Codescu - Međusobni mečevi
26.07.16 | 1. kolo | Mircea-Alexandru Jecan | Razvan Marius Codescu | 6-1, 6-1 | detalj meča | Romania F10 | zemlja |
06.07.15 | 1. kolo kval. | Mircea-Alexandru Jecan | Razvan Marius Codescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | Romania F8 | zemlja |
Mircea-Alexandru Jecan form & Razvan Marius Codescu form
Mircea-Alexandru Jecan - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.23 kval. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Palmanova - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.22 Četvrtfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.22 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Razvan Marius Codescu - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detalj meča |