MEČ
15.08.18 | 2. kolo | Minjong Park | Ajeet Rai | 7-62, 2-6, 4-2, - odustajanje | Korea F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Minjong Park | Ajeet Rai | |
1. servis % | 52/86 (60%) | 55/102 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/52 (65%) | 33/55 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/34 (50%) | 26/47 (55%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/102 (42%) | 35/86 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/188 (50%) | 94/188 (50%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 12 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Minjong Park | 2-1 | |
0-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Minjong Park | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Minjong Park | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Minjong Park | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Minjong Park | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Ajeet Rai | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Minjong Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Ajeet Rai | |
1-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Minjong Park | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-5 | Ajeet Rai | |
Minjong Park | 2-5 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Minjong Park | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Minjong Park | 1-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Minjong Park | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Minjong Park | 4-2 | |
0-0 | ||
4-2 |
4 | ||
- odustajanje |
Republic of Korea
22.10.01, 22 Godina
22.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Minjong Park vs. Ajeet Rai - Međusobni mečevi
15.08.18 | 2. kolo | Minjong Park | Ajeet Rai | 7-62, 2-6, 4-2, Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | Korea F4 | tvrda |
Minjong Park form & Ajeet Rai form
Minjong Park - Posljednji mečevi
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Yanjie Zheng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 5-1, Pengyu Lu - odustajanje | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chen-Yu Lu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-75, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Seungmin Park | 6-0, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 6-2, 0-1, - Minjong Park - odustajanje | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Jung-Woong Na | 6-1, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Young Seok Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Young Min Joo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-61, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Geun Jun Kim | 7-5, 3-3, Geun Jun Kim - odustajanje | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-4, 2-6, 1-4, - Minjong Park - odustajanje | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Kyubin Sakong | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Seong-Woon Yu | 6-2, Seong-Woon Yu - odustajanje | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Edward Bourchier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ryota Tanuma | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 7-62, 2-6, 4-2, Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | |
13.08.18 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 0-6, 7-69, 4-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang-Yuop Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ajeet Rai - Posljednji mečevi
M25 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - odustajanje | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detalj meča |