Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
01.06.00, 23 Godina
01.06.00, 23 Godina
Milos Sekulic vs. Ondrej Styler - Međusobni mečevi
18.03.18 | 2. kolo kval. | Milos Sekulic | Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
10.03.18 | 1. kolo kval. | Milos Sekulic | Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | detalj meča | Egypt F9 | tvrda |
Milos Sekulic form & Ondrej Styler form
Milos Sekulic - Posljednji mečevi
Sweden F3 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
20.05.18 kval. | vs. Rikard Roos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Garry Tokas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
12.03.18 kval. | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kyle Johnson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Spain F4 - zemlja | ||||
05.02.18 kval. | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Spain F3 - zemlja | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Adria Alvarez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Spain F2 - zemlja | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 7-62, 1-0, Hugo Largo - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Pavel Filin | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. David Norfeldt | 2-6, 6-0, 2-1, David Norfeldt - odustajanje | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Pavel Filin | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Pavel Filin | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
02.10.17 kval. | vs. Linus Frost | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Ondrej Styler - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - odustajanje | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - odustajanje | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ann Arbor - dvorana | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Karlsruhe - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detalj meča |