MEČ
10.08.18 | Polufinale | Miljan Zekic | Florent Diep | - nije odigrao(la/li/le) | Serbia F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miljan Zekic vs. Florent Diep - Međusobni mečevi
10.08.18 | Polufinale | Miljan Zekic | Florent Diep | Florent Diep - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Serbia F1 | zemlja |
19.01.16 | 1. kolo | Miljan Zekic | Florent Diep | 6-4, 6-1 | detalj meča | Tunisia F2 | zemlja |
Miljan Zekic form & Florent Diep form
Miljan Zekic - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |