Milen Ianakiev vs. Joshua Luck 26.03.2019

Milen Ianakiev vs. Joshua Luck 26.03.2019 - M15 Tel Aviv - usporedba

MEČ

26.03.19kval.Milen Ianakiev Joshua Luck 6-3, 6-1 Izrael M15 Tel tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Milen Ianakiev
Germany
20.07.95, 23 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
20.11.95, 23 Godina







Joshua Luck
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Milen Ianakiev vs. Joshua Luck - Međusobni mečevi

26.03.19kval.Milen IanakievJoshua Luck6-3, 6-1 detalj mečaIzrael M15 Tel tvrda

Milen Ianakiev - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Plovdiv - zemlja
04.06.19
kval.
vs. Andrea Bessire4-6, 2-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica1-6, 6-4, 10-6 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
28.05.19
1. kolo
vs. Omni Kumar3-6, 5-7 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
23.05.19
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr3-6, 4-6 porazdetalj meča
22.05.19
1. kolo
vs. James Story6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
21.05.19
kval.
vs. Alexandros Roumpis6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. George Davies6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Jesse Delaney6-75, 6-0, 5-10 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-2, 6-75, 10-8 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
09.05.19
2. kolo
vs. Kristian Lozan2-6, 4-6 porazdetalj meča
08.05.19
1. kolo
vs. Quentin Gueydan6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
27.03.19
1. kolo
vs. Martin Van Der Meerschen3-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Joshua Luck6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Bahrain M15 Manama - tvrda
19.03.19
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-4, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
Qatar M15 Doha - tvrda
08.03.19
Četvrtfinale
vs. Geoffrey Blancaneaux1-6, 2-6 porazdetalj meča
07.03.19
2. kolo
vs. Adrian Obert6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
06.03.19
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
05.03.19
kval.
vs. Alexandru Vasile Manole6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Brian Bencic6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
USA M15 Tucson - tvrda
13.02.19
1. kolo
vs. Jenson Brooksby2-6, 1-6 porazdetalj meča
12.02.19
kval.
vs. Luke Jacob Gamble6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Jonah Wilson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
05.12.18
2. kolo
vs. Simon Freund3-6, 4-6 porazdetalj meča
04.12.18
1. kolo
vs. Dusty H. Boyer7-611, 6-74, 6-2 pobjedadetalj meča
03.12.18
kval.
vs. Philip Wilbert Major7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Jesus Maleno Rosario6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Tim Van Den Dijssel6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
28.11.18
2. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez6-4, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
27.11.18
1. kolo
vs. Daniil Zarichanskyy4-6, 6-1, 5-3, Daniil Zarichanskyy - odustajanjepobjedadetalj meča

Joshua Luck - Posljednji mečevi

Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Milen Ianakiev3-6, 1-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Alex Brenner3-6, 6-74 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
28.11.18
1. kolo
vs. Nikala Scholtz2-6, 6-77 porazdetalj meča
26.11.18
kval.
vs. Courtney John Lock3-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Euan Wilson Baig6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Vaughn Hunter6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
21.11.18
1. kolo
vs. Maciej Smola7-60, 6-75, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
10.10.18
2. kolo
vs. Jakub Paul5-7, 3-6 porazdetalj meča
09.10.18
1. kolo
vs. Ram Kapach7-66, 2-0, Ram Kapach - odustajanjepobjedadetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Lior Goldenberg6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yaniv Gutman6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
02.10.18
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte1-6, 2-6 porazdetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Alec Deckers4-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ronen Mashiach6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
04.06.18
kval.
vs. Peter Bothwell3-6, 3-6 porazdetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Eduardo Cohen6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Leonard Von Hindte6-72, 3-6 porazdetalj meča
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Bendert Smit6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Matthew Johnson6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
27.11.17
kval.
vs. Tyler Hochwalt5-7, 0-6 porazdetalj meča
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Riaan Du Toit6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
20.11.17
2. kolo kval.
vs. Mark Oljaca6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
20.11.17
kval.
vs. Quentin Robert (1994)0-6, 6-73 porazdetalj meča
Egypt Egypt F13 - tvrda
10.04.17
2. kolo kval.
vs. Jacopo Berrettini6-72, 7-63, 2-6 porazdetalj meča
10.04.17
1. kolo kval.
vs. Harsha Mohan Vardhan6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F11 - tvrda
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Pawel Zawisza6-2, 4-6, 6-74 porazdetalj meča
<