MEČ
05.02.17 | Finale | Milan Drinic | Peter Kobelt | 2-6, 6-4, 6-4 | Turkey F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Milan Drinic | Peter Kobelt | |
1. servis % | 47/81 (58%) | 53/83 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/47 (66%) | 38/53 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/34 (65%) | 19/30 (63%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/83 (31%) | 28/81 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/164 (48%) | 85/164 (52%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 3 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Milan Drinic vs. Peter Kobelt - Međusobni mečevi
05.02.17 | Finale | Milan Drinic | Peter Kobelt | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Turkey F4 | tvrda |
Milan Drinic form & Peter Kobelt form
Milan Drinic - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 kval. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - odustajanje | detalj meča |
Peter Kobelt - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.12.19 Polufinale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča |