MEČ
07.07.08 | kval. | Mikhail Kukushkin | Artem Smirnov | 4-6, 6-4, 6-4 | San Benedetto | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mikhail Kukushkin vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
07.07.08 | kval. | Mikhail Kukushkin | Artem Smirnov | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | San Benedetto | zemlja |
Mikhail Kukushkin form & Artem Smirnov form
Mikhail Kukushkin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 2-6, 0-2, - Mikhail Kukushkin - odustajanje | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 6-2, 2-0, Matteo Gigante - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-1, Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Finale | vs. Richard Gasquet | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |