Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
08.02.95, 29 Godina
08.02.95, 29 Godina
Mikhail Korovin vs. Filipp Smalyanyy - Međusobni mečevi
08.06.15 | kval. | Mikhail Korovin | Filipp Smalyanyy | 6-4, 6-4 | detalj meča | Russia F3 | zemlja |
Mikhail Korovin form & Filipp Smalyanyy form
Mikhail Korovin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Parisca | - | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča |
Filipp Smalyanyy - Posljednji mečevi
Azerbaijan F2 - tepih | ||||
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Rasul Gojayev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Azerbaijan F1 - tepih | ||||
27.01.16 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-65, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Enrico Porro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.01.16 kval. | vs. Denys Klok | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F4 - dvorana | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - dvorana | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
12.10.15 kval. | vs. Ivan Kalinin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Baris Erguden | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F17 - zemlja | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Tomas Toman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Bogdan Sokolov | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Nikita Smirnov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
31.08.15 kval. | vs. Dmitry Surchenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Alexandr Chepelev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
17.08.15 kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-4, Daniel Cukierman - odustajanje | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
03.08.15 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Serbia F6 - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-2, - Filipp Smalyanyy - odustajanje | detalj meča | |
Serbia F5 - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Giorgio Portaluri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F4 - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Stevan Labat | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Konstantin Isachenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.06.15 kval. | vs. Vitaly Kozyukov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F3 - zemlja | ||||
08.06.15 kval. | vs. Mikhail Korovin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Timur Salbiev | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Russia F2 - zemlja | ||||
01.06.15 kval. | vs. Boris Pokotilov | 7-69, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-61 | detalj meča |