MEČ
22.01.18 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Alexander Igoshin | 6-4, 6-4 | Spain F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mikhail Korovin | Alexander Igoshin | |
1. servis % | 47/64 (73%) | 33/67 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/47 (68%) | 24/33 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 13/34 (38%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/67 (45%) | 22/64 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mikhail Korovin vs. Alexander Igoshin - Međusobni mečevi
13.11.18 | 1. kolo | Alexander Igoshin | Mikhail Korovin | 3-6, 7-5, 7-63 | detalj meča | Turkey F36 | zemlja |
22.01.18 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Alexander Igoshin | 6-4, 6-4 | detalj meča | Spain F2 | zemlja |
Mikhail Korovin form & Alexander Igoshin form
Mikhail Korovin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Parisca | - | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča |
Alexander Igoshin - Posljednji mečevi
Nur Sultan - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Biel - dvorana | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
15.02.20 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detalj meča |