MEČ
14.01.20 | 2. kolo kval. | Mikhail Fufygin | Pelle Boerma | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Mikhail Fufygin vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
14.01.20 | 2. kolo kval. | Mikhail Fufygin | Pelle Boerma | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Mikhail Fufygin form & Pelle Boerma form
Mikhail Fufygin - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Zayed | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | - | detalj meča | |
M25 Dallas - dvorana | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Esunge Ndumbe | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | - | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.23 kval. | vs. Tom Paris | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. David Pichler | - | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 2-0, Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Dragos Dima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |