INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mike Urbanija vs. Uladzimir Ignatik - Međusobni mečevi
30.03.15 | 2. kolo | Mike Urbanija | Uladzimir Ignatik | 7-63, 6-4 | detalj meča | Croatia F7 | zemlja |
Mike Urbanija form & Uladzimir Ignatik form
Mike Urbanija - Posljednji mečevi
M25 Split - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča |
Uladzimir Ignatik - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.22 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
04.02.22 Četvrtfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
03.02.22 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
04.01.22 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
01.11.21 kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča |