MEČ
03.08.17 | 2. kolo | Mike Urbanija | Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | Austria F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mike Urbanija | Christoph Negritu | |
1. servis % | 37/71 (52%) | 45/74 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/37 (78%) | 30/45 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 15/29 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/74 (39%) | 24/71 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/145 (52%) | 69/145 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 5 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mike Urbanija vs. Christoph Negritu - Međusobni mečevi
03.08.17 | 2. kolo | Mike Urbanija | Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detalj meča | Austria F5 | zemlja |
Mike Urbanija form & Christoph Negritu form
Mike Urbanija - Posljednji mečevi
M25 Split - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča |
Christoph Negritu - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Florian Broska | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Bolla | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emilien Demanet | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Finale | vs. Omni Kumar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 Polufinale | vs. Michael Zhu | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.12.23 Četvrtfinale | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.12.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rayen Hermassi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Simon Beaupain | 6-4, 3-6, 6-72 | detalj meča |