MEČ
14.06.16 | 1. kolo | Mikael Torpegaard | Kaichi Uchida | 6-0, 6-3 | USA F19 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mikael Torpegaard | Kaichi Uchida | |
1. servis % | 25/44 (57%) | 15/35 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 7/15 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/35 (69%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/79 (65%) | 28/79 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mikael Torpegaard vs. Kaichi Uchida - Međusobni mečevi
09.05.22 | 1. kolo | Mikael Torpegaard | Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | Shymkent 1 | zemlja |
01.07.17 | Polufinale | Kaichi Uchida | Mikael Torpegaard | 6-3, 6-3 | detalj meča | USA F22 | zemlja |
24.06.17 | Polufinale | Mikael Torpegaard | Kaichi Uchida | 6-4, 7-5 | detalj meča | USA F20 | zemlja |
14.06.16 | 1. kolo | Mikael Torpegaard | Kaichi Uchida | 6-0, 6-3 | detalj meča | USA F19 | zemlja |
Mikael Torpegaard form & Kaichi Uchida form
Mikael Torpegaard - Posljednji mečevi
Lexington Challenger - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
11.05.22 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Savannah Challenger - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.04.22 kval. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.22 kval. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - trava | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Forli 4 - dvorana | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - odustajanje | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
31.01.22 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - odustajanje | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - odustajanje | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
27.10.21 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.10.21 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Kaichi Uchida - Posljednji mečevi
M15 Quillota - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Juan Estevez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-70, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detalj meča |