MEČ
30.10.17 | 2. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Matt Mcbride | 6-2, 6-2 | Tunisia F33 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
07.04.98, 25 Godina
07.04.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
16.05.94, 29 Godina
16.05.94, 29 Godina
Mihnea Lorin Stefan Turcu vs. Matt Mcbride - Međusobni mečevi
30.10.17 | 2. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Matt Mcbride | 6-2, 6-2 | detalj meča | Tunisia F33 | zemlja |
Mihnea Lorin Stefan Turcu form & Matt Mcbride form
Mihnea Lorin Stefan Turcu - Posljednji mečevi
M15 Ithaca - dvorana | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča |
Matt Mcbride - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. David Volfson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 7-65, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Michel Vernier | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santa - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-75, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, - Matt Mcbride - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-75, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Matias Pomar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Agustin Maria Gascia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.05.19 kval. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 1-0, Ren Nakamura - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
USA F28 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Uros Petronijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
USA F27 - tvrda | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Lam | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Uganda F4 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
20.05.18 kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Uganda F3 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 6-0, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Uganda F2 - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 6-4, 6-710 | detalj meča | |
Uganda F1 - zemlja | ||||
29.04.18 kval. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 0-6 | detalj meča |