MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Mihailo Radosavljevic | Enes Donmezer | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
24.09.01, 22 Godina
24.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
28.02.01, 23 Godina
28.02.01, 23 Godina
Mihailo Radosavljevic vs. Enes Donmezer - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Mihailo Radosavljevic | Enes Donmezer | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Mihailo Radosavljevic form & Enes Donmezer form
Mihailo Radosavljevic - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 6-74 | detalj meča |
Enes Donmezer - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.22 kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Sergey Shalkov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-3, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 2-6, - Enes Donmezer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 4-6, 2-4, - Enes Donmezer - odustajanje | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-75, 1-6 | detalj meča |