MEČ
11.08.18 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-0 | Romania F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
09.09.01, 22 Godina
09.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
18.03.99, 25 Godina
18.03.99, 25 Godina
Mihai Razvan Marinescu vs. Ioan Dan Abrudan - Međusobni mečevi
18.08.18 | 1. kolo kval. | Ioan Dan Abrudan | Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detalj meča | Romania F10 | zemlja |
11.08.18 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-0 | detalj meča | Romania F9 | zemlja |
Mihai Razvan Marinescu form & Ioan Dan Abrudan form
Mihai Razvan Marinescu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Ioan Dan Abrudan - Posljednji mečevi
M15 Santo - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - odustajanje | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |