Michal Skonieczny vs. Terence Atmane

Michal Skonieczny vs. Terence Atmane - Egypt F38 (Cairo) - usporedba

MEČ

11.12.171. kolo kval.Michal Skonieczny Terence Atmane 6-77, 6-4, 7-5 Egypt Egypt F38 zemlja

STATISTIKE MEČA

7-5

Michal Skonieczny
Poland
09.03.99, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
09.01.02, 18 Godina







Terence Atmane
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Michal Skonieczny vs. Terence Atmane - Međusobni mečevi

11.12.171. kolo kval.Michal SkoniecznyTerence Atmane6-77, 6-4, 7-5 detalj mečaEgypt Egypt F38 zemlja

Michal Skonieczny - Posljednji mečevi

Qatar M15 Doha - tvrda
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Sultan Khalfan Al Alawi1-6, 2-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Charles Minc1-6, 4-6 porazdetalj meča
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Jordan Mckeown6-3, 6-72, 10-7 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Yann Wojcik3-6, 4-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Mathieu Perchicot2-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Youssef Sadek1-6, 0-6 porazdetalj meča
Slovakia M15 Bratislava - zemlja
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Christopher Patzanovsky2-6, 4-6 porazdetalj meča
Poland M25 Poznan - zemlja
20.08.19
kval.
vs. Mikolaj Szmyrgala3-6, 5-7 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Michal Mikula6-2, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko6-1, 2-6, 13-11 pobjedadetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Igor Karpovets3-6, 0-6 porazdetalj meča
Poland M15 Koszalin - zemlja
06.08.19
kval.
vs. Daniil Tsebrenko5-7, 4-6 porazdetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Adam Bronka6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Poland M15 Wroclaw - zemlja
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Bessire2-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Noah Thurner3-6, 4-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Marco De Rossi0-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F27 - tvrda
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Davide Albertoni1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F26 - tvrda
07.11.18
1. kolo
vs. Adam Moundir1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Oren Motevassel1-6, 4-6 porazdetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Romania Romania F12 - zemlja
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Bogdan Pavel1-6, 0-6 porazdetalj meča
Poland Poland F6 - zemlja
07.08.18
1. kolo
vs. Patryk Kosinski2-6, 6-74 porazdetalj meča
Finland Finland F1 - zemlja
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Aaron Prandstetter3-6, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - zemlja
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Piotr Grynkowski2-6, 3-6 porazdetalj meča
Poland Poland F4 - zemlja
20.05.18
2. kolo kval.
vs. Ramy Labna3-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F3 - tvrda
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Kaza Vinayak Sharma3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F2 - tvrda
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Gabor Borsos3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F38 - zemlja
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Terence Atmane6-77, 6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Erroll Lawrence6-3, 6-2 pobjedadetalj meča

Terence Atmane - Posljednji mečevi

Egypt M15 Sharm - tvrda
21.10.20
1. kolo
vs. Martins Podzus1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
France French Open - zemlja
05.10.20
2. kolo
vs. Guy Den Ouden6-3, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
04.10.20
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
25.09.20
Četvrtfinale
vs. Alexander Shevchenko4-6, 5-7 porazdetalj meča
24.09.20
2. kolo
vs. Max Andrews6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
23.09.20
1. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.09.20
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte4-6, 2-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Loule - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Matteo Arnaldi3-6, 6-4, 6-77 porazdetalj meča
Portugal M15 Faro - tvrda
05.03.20
2. kolo
vs. Evan Furness4-6, 4-6 porazdetalj meča
03.03.20
1. kolo
vs. Ronan Joncour6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Vale - tvrda
27.02.20
2. kolo
vs. Ricardo Ojeda Lara7-65, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Pelle Boerma4-6, 7-68, 6-0 pobjedadetalj meča
Australia Australian Open - tvrda
27.01.20
2. kolo
vs. Egor Agafonov5-7, 3-6 porazdetalj meča
25.01.20
1. kolo
vs. Philip Sekulic6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Lock4-6, 4-6 porazdetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Preston Brown7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F19 - zemlja
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Riccardo Tavilla6-1, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Sheil Kotecha5-7, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F38 - zemlja
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Michal Skonieczny7-67, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
<