MEČ
08.10.19 | kval. | Michal Mikula | Andrea Fiorentini | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Michal Mikula | Andrea Fiorentini | |
1. servis % | 45/70 (64%) | 31/57 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/45 (73%) | 19/31 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/25 (40%) | 13/26 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/57 (44%) | 27/70 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/127 (54%) | 59/127 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michal Mikula | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Michal Mikula | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 0-15 | ||
Michal Mikula | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 0-15 | ||
Michal Mikula | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michal Mikula | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michal Mikula | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andrea Fiorentini | |
0-0 | ||
Michal Mikula | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrea Fiorentini | |
0-0 | ||
Michal Mikula | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 15-15 | ||
Michal Mikula | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Andrea Fiorentini | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
Poland
04.03.00, 24 Godina
20631 $
04.03.00, 24 Godina
20631 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
02.02.01, 23 Godina
02.02.01, 23 Godina
Michal Mikula vs. Andrea Fiorentini - Međusobni mečevi
08.10.19 | kval. | Michal Mikula | Andrea Fiorentini | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Michal Mikula form & Andrea Fiorentini form
Michal Mikula - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Andrea Fiorentini - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-77, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Antoni Fabre | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-74, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aarwin Saravanan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Robert Tate Ransom | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Pietro Pampanin | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-75, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-73 | detalj meča |