MEČ
06.11.19 | 1. kolo | Michal Konecny | Martin Krumich | 6-2, 7-5 | M15 Prague | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Michal Konecny | Martin Krumich | |
1. servis % | 30/54 (56%) | 45/75 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/30 (90%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 16/30 (53%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/75 (45%) | 12/54 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/129 (59%) | 53/129 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 8 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martin Krumich | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Michal Konecny | 3-1 | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-40 | ||
Michal Konecny | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Michal Konecny | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Martin Krumich | |
3-3 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
4-3 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Michal Konecny | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Michal Konecny | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Martin Krumich | |
0-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michal Konecny vs. Martin Krumich - Međusobni mečevi
13.11.19 | 1. kolo | Martin Krumich | Michal Konecny | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Milovice | dvorana |
06.11.19 | 1. kolo | Michal Konecny | Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | M15 Prague | dvorana |
Michal Konecny form & Martin Krumich form
Michal Konecny - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča |
Martin Krumich - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | - Martin Krumich - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
15.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Louis Wessels | 6-73, 2-6 | detalj meča |