MEČ
06.11.19 | 1. kolo | Michael Vrbensky | Remy Bertola | 6-4, 6-4 | M15 Prague | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Michael Vrbensky | Remy Bertola | |
1. servis % | 37/63 (59%) | 43/86 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 29/43 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/26 (62%) | 15/43 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/86 (49%) | 22/63 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/149 (56%) | 66/149 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 11 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Remy Bertola | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 2-1 | |
3-1 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michael Vrbensky | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0 | ||
Michael Vrbensky | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Vrbensky | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Vrbensky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Michael Vrbensky | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Remy Bertola | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Remy Bertola | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Michael Vrbensky | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michael Vrbensky vs. Remy Bertola - Međusobni mečevi
01.06.22 | 1. kolo | Michael Vrbensky | Remy Bertola | 3-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | M25 Kiseljak | zemlja |
06.11.19 | 1. kolo | Michael Vrbensky | Remy Bertola | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Prague | dvorana |
Michael Vrbensky form & Remy Bertola form
Michael Vrbensky - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Zizou Bergs | - | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Remy Bertola - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mats Moraing | 6-4, Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detalj meča |