MEČ
07.04.16 | 2. kolo | Michael Geerts | Nerman Fatic | 3-6, 6-1, 6-2 | Turkey F14 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Michael Geerts | Nerman Fatic | |
1. servis % | 56/82 (68%) | 76/110 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/56 (71%) | 44/76 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/26 (35%) | 12/34 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/17 (35%) | 3/14 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/110 (49%) | 33/82 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/192 (54%) | 89/192 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 4 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michael Geerts vs. Nerman Fatic - Međusobni mečevi
07.04.16 | 2. kolo | Michael Geerts | Nerman Fatic | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Turkey F14 | tvrda |
Michael Geerts form & Nerman Fatic form
Michael Geerts - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detalj meča |
Nerman Fatic - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča |