Turkey
16.08.98, 25 Godina
32505 $
16.08.98, 25 Godina
32505 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Mert Naci Turker vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Mert Naci Turker | Pelle Boerma | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Mert Naci Turker form & Pelle Boerma form
Mert Naci Turker - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |