MEČ
05.08.18 | kval. | Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | 6-0, 6-0 | Belarus F1 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | |
1. servis % | 19/33 (58%) | 23/51 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/19 (84%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 9/28 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/51 (63%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mert Alkaya | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Mert Alkaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mert Alkaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mert Alkaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mert Alkaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Mert Alkaya | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Mert Alkaya | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Mert Alkaya | 5-0 | |
6-0 |
Turkey
14.06.00, 23 Godina
11979 $
14.06.00, 23 Godina
11979 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
21.12.99, 24 Godina
21.12.99, 24 Godina
Mert Alkaya vs. Artsiom Cherkasau - Međusobni mečevi
05.08.18 | kval. | Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | 6-0, 6-0 | detalj meča | Belarus F1 | tvrda |
Mert Alkaya form & Artsiom Cherkasau form
Mert Alkaya - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Artsiom Cherkasau - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nasser Alyafei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.19 kval. | vs. Roman Blokhin | 5-7, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Denis Milchenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. David Volfson | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Conor Berg | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
05.08.18 kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Liavonchyk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Golding | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.16 kval. | vs. Annei Laska | 1-6, 3-6 | detalj meča |