MEČ
29.04.19 | 1. kolo kval. | Mayeul Darras | Pol Sanchez Vinas | 3-6, 6-3, 10-6 | M15 Las | zemlja |
STATISTIKE MEČA
France
01.02.99, 25 Godina
14443 $
01.02.99, 25 Godina
14443 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
29.09.01, 22 Godina
29.09.01, 22 Godina
Mayeul Darras vs. Pol Sanchez Vinas - Međusobni mečevi
29.04.19 | 1. kolo kval. | Mayeul Darras | Pol Sanchez Vinas | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | M15 Las | zemlja |
Mayeul Darras form & Pol Sanchez Vinas form
Mayeul Darras - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
29.01.24 kval. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Milan Welte | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. David Fix | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Ronan Joncour | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jules Leroux | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
10.10.23 kval. | vs. Pierre Delage | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Jovenin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-4, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Pol Sanchez Vinas - Posljednji mečevi
M25 Bagneres - tvrda | ||||
30.08.21 kval. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - odustajanje | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detalj meča |