MEČ
24.08.20 | 1. kolo | Maxime Chazal | Boris Pokotilov | 6-1, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 30-0 | ||
Maxime Chazal | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Maxime Chazal | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-1 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Maxime Chazal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 30-0 | ||
Maxime Chazal | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-1 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Maxime Chazal | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Boris Pokotilov | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Chazal | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maxime Chazal vs. Boris Pokotilov - Međusobni mečevi
24.08.20 | 1. kolo | Maxime Chazal | Boris Pokotilov | 6-1, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Maxime Chazal form & Boris Pokotilov form
Maxime Chazal - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
07.07.23 Polufinale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Boris Pokotilov - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
14.10.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
13.10.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detalj meča |