Maxim Ratniuk vs. Egor Noskin 19.10.2019

Maxim Ratniuk vs. Egor Noskin 19.10.2019 - M15 Bukhara - usporedba

MEČ

19.10.19PolufinaleMaxim Ratniuk Egor Noskin 6-1, 6-0 Uzbekistan M15 Bukhara tvrda

STATISTIKE MEČA

Maxim RatniukEgor Noskin
1. servis %21/35 (60%)20/38 (53%)
Osvojeni bodovi na 1.servis18/21 (86%)8/20 (40%)
Osvojeni bodovi na 2.servis10/14 (71%)6/18 (33%)
Osvojeni bodovi iz returna24/38 (63%)7/35 (20%)
Osvojeni bodovi ukupno52/73 (71%)21/73 (29%)
Dvostruke pogreške23
Asovi

STATISTIKE MEČA

1
0-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 15-0, 30-0
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 0-15, 40-30[BP]
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
4-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve5-0
0-0
5-1Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 0-15, 15-15
6-1
2
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve0-0
0-0, 15-15, 40-30
1-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve2-0
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40
3-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 0-15
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve4-0
0-0, 15-0, 40-30
5-0Egor Noskin Egor Noskin serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
6-0

Maxim Ratniuk
Ukraine
28.04.96, 23 Godina




739
23
39434 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.05.00, 19 Godina







Egor Noskin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Maxim Ratniuk vs. Egor Noskin - Međusobni mečevi

19.10.19PolufinaleMaxim RatniukEgor Noskin6-1, 6-0 detalj mečaUzbekistan M15 Bukhara tvrda
29.08.192. koloMaxim RatniukEgor Noskin6-4, 4-6, 6-1 detalj mečaKazakhstan M25 Ust tvrda

Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi

Russia M15 Kazan - dvorana
25.01.20
Polufinale
vs. Evgeny Tyurnev6-73, 6-73 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Djurabeck Karimov3-6, 7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
23.01.20
2. kolo
vs. Ivan Gakhov7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-2, 7-67 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Skander Mansouri3-6, 3-6 porazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Timur Kiuamov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
21.11.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol4-1, Bogdan Ionut Apostol - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.11.19
Četvrtfinale
vs. Hernan Casanova3-6, 2-6 porazdetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Vladislav Ivanov3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Andrea Borroni6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
20.10.19
Finale
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 6-71 porazdetalj meča
19.10.19
Polufinale
vs. Egor Noskin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Ibrokhimjon Urinov6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Martin Borisiouk6-3, 1-6, 7-5 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Artsiom Bardzin6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov6-73, 3-6 porazdetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
19.09.19
2. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen7-5, 0-6, 3-6 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka7-63, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Bobrov2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Egor Noskin6-4, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
20.08.19
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin6-75, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Estonia M15 Parnu - zemlja
18.07.19
2. kolo
vs. Luigi Sorrentino2-6, 6-73 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko7-5, 3-3, Oleg Prihodko - odustajanjepobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Poland M15 Wroclaw - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko6-3, 2-6, 1-6 porazdetalj meča

Egor Noskin - Posljednji mečevi

Russia M15 Kazan - dvorana
22.01.20
1. kolo
vs. Konstantin Kravchuk6-4, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
21.01.20
kval.
vs. Andrey Budanov6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Alexander Chepik6-4, 3-6, 11-9 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
18.11.19
kval.
vs. Damien Bayard0-6, 0-6 porazdetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Nathan Han6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
13.11.19
1. kolo
vs. Kristjan Tamm6-75, 2-6 porazdetalj meča
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Giorgio Micarelli5-1, Giorgio Micarelli - odustajanjepobjedadetalj meča
11.11.19
kval.
vs. Pietro Orlando Fellin6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Cugini3-6, 6-1, 10-5 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
19.10.19
Polufinale
vs. Maxim Ratniuk1-6, 0-6 porazdetalj meča
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Sergey Shipilov6-71, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Alexandr Binda6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
15.10.19
1. kolo
vs. George Tsivadze7-65, 7-5 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
10.10.19
2. kolo
vs. Beibit Zhukayev4-6, 0-6 porazdetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Sergey Fomin6-4, 3-0, Sergey Fomin - odustajanjepobjedadetalj meča
08.10.19
kval.
vs. Adil Karimov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Damir Makhmudov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
19.09.19
2. kolo
vs. Robert Strombachs2-6, 4-6 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Roni Rikkonen6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Ivan Denisov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Hermanni Tiainen4-6, 6-2, 10-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
29.08.19
2. kolo
vs. Maxim Ratniuk4-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Bekzat Usipbekov6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
27.08.19
kval.
vs. Timur Sottimov6-2, 7-63 pobjedadetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
20.08.19
kval.
vs. Anton Zaitcev6-76, 5-7 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Pavlioutchenkov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Poland M15 Koszalin - zemlja
09.08.19
Četvrtfinale
vs. Ivan Nedelko3-6, 0-2, - Egor Noskin - odustajanjeporazdetalj meča
08.08.19
2. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
07.08.19
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-2, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
<