Maxim Ratniuk vs. Artsiom Bardzin 16.10.2019

Maxim Ratniuk vs. Artsiom Bardzin 16.10.2019 - M15 Bukhara - usporedba

MEČ

16.10.191. koloMaxim Ratniuk Artsiom Bardzin 6-0, 6-2 Uzbekistan M15 Bukhara tvrda

STATISTIKE MEČA

Maxim RatniukArtsiom Bardzin
1. servis %31/41 (76%)29/45 (64%)
Osvojeni bodovi na 1.servis26/31 (84%)13/29 (45%)
Osvojeni bodovi na 2.servis5/10 (50%)5/16 (31%)
Osvojene break-lopte5/6 (83%)0/1 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna27/45 (60%)10/41 (24%)
Osvojeni bodovi ukupno58/86 (67%)28/86 (33%)
Dvostruke pogreške34
Asovi30

STATISTIKE MEČA

1
0-0Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 15-0, 40-30[BP]
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve1-0
0-0
2-0Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 30-0
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve3-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-0Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve5-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-0
2
0-0Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve1-0
0-0
2-0Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve4-0
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-1Artsiom Bardzin Artsiom Bardzin serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve5-2
0-0, 15-15, 40-40, A-40
6-2

Maxim Ratniuk
Ukraine
28.04.96, 23 Godina




739
23
39434 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
16.10.00, 19 Godina







Artsiom Bardzin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Maxim Ratniuk vs. Artsiom Bardzin - Međusobni mečevi

16.10.191. koloMaxim RatniukArtsiom Bardzin6-0, 6-2 detalj mečaUzbekistan M15 Bukhara tvrda

Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi

Russia M15 Kazan - dvorana
25.01.20
Polufinale
vs. Evgeny Tyurnev6-73, 6-73 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Djurabeck Karimov3-6, 7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
23.01.20
2. kolo
vs. Ivan Gakhov7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-2, 7-67 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Skander Mansouri3-6, 3-6 porazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Timur Kiuamov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
21.11.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol4-1, Bogdan Ionut Apostol - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.11.19
Četvrtfinale
vs. Hernan Casanova3-6, 2-6 porazdetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Vladislav Ivanov3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Andrea Borroni6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
20.10.19
Finale
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 6-71 porazdetalj meča
19.10.19
Polufinale
vs. Egor Noskin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Ibrokhimjon Urinov6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Martin Borisiouk6-3, 1-6, 7-5 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Artsiom Bardzin6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov6-73, 3-6 porazdetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
19.09.19
2. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen7-5, 0-6, 3-6 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka7-63, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Bobrov2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Egor Noskin6-4, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
20.08.19
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin6-75, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Estonia M15 Parnu - zemlja
18.07.19
2. kolo
vs. Luigi Sorrentino2-6, 6-73 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko7-5, 3-3, Oleg Prihodko - odustajanjepobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Poland M15 Wroclaw - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko6-3, 2-6, 1-6 porazdetalj meča

Artsiom Bardzin - Posljednji mečevi

Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
16.10.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk0-6, 2-6 porazdetalj meča
15.10.19
kval.
vs. Bekhzod Rasamatov6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Samandar Azamatov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Sergey Shipilov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M25 Almaty - tvrda
25.09.19
1. kolo
vs. Grigoriy Korobeynikov1-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Grigoriy Lomakin6-73, 1-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov0-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus M15 Minsk - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Artem Dubrivnyy1-6, 0-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Michal Wozniak Michal Wozniak - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
kval.
vs. Aleksandr Braynin3-6, 4-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikita Alosha Ushakov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Almaty - tvrda
10.07.19
1. kolo
vs. Sebastian Korda1-6, 0-6 porazdetalj meča
09.07.19
kval.
vs. Stepan Beresnev6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Klim Kozyrev1-6, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Turkey Turkey F34 - zemlja
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Bogdan Pavel5-7, 2-6 porazdetalj meča
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Sami Ben Abdennibi7-68, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F33 - zemlja
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Besir Durguti2-6, 4-6 porazdetalj meča
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Leon C Roider7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F8 - zemlja
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Boris Butulija3-6, 7-64, 2-6 porazdetalj meča
21.09.18
1. kolo kval.
vs. Sundet Nagimetov6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F7 - zemlja
18.09.18
1. kolo
vs. Lukas Mugevicius0-6, 1-6 porazdetalj meča
17.09.18
kval.
vs. Stepan Beresnev3-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Lucas Krainer4-6, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Artur Kulibaba2-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Martin Beran1-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.18
1. kolo
vs. Sarp Agabigun6-4, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Yannai Barkai7-5, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Vitalii Shcherba4-6, 1-6 porazdetalj meča
<