MEČ
16.10.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | 6-0, 6-2 | M15 Bukhara | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | |
1. servis % | 31/41 (76%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/31 (84%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/10 (50%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/45 (60%) | 10/41 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0 | ||
Maxim Ratniuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Maxim Ratniuk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Maxim Ratniuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxim Ratniuk | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
16.10.00, 23 Godina
16.10.00, 23 Godina
Maxim Ratniuk vs. Artsiom Bardzin - Međusobni mečevi
16.10.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Bukhara | tvrda |
Maxim Ratniuk form & Artsiom Bardzin form
Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - odustajanje | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Artsiom Bardzin - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detalj meča |