MEČ
24.01.18 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Antoine Escoffier | 7-61, 1-6, 6-4 | Turkey F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maxim Ratniuk | Antoine Escoffier | |
1. servis % | 79/116 (68%) | 78/96 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/79 (58%) | 45/78 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/37 (43%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/96 (45%) | 54/116 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/212 (50%) | 107/212 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maxim Ratniuk vs. Antoine Escoffier - Međusobni mečevi
24.01.18 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Antoine Escoffier | 7-61, 1-6, 6-4 | detalj meča | Turkey F3 | tvrda |
Maxim Ratniuk form & Antoine Escoffier form
Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - odustajanje | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Antoine Escoffier - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - odustajanje | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča |