MEČ
29.04.19 | 1. kolo kval. | Maxence Broville | Pelle Boerma | 6-2, 6-0 | M15 Grasse | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Maxence Broville | Pelle Boerma | |
1. servis % | 21/37 (57%) | 29/48 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/21 (76%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/16 (63%) | 3/19 (16%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/48 (63%) | 11/37 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maxence Broville | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxence Broville | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxence Broville | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxence Broville | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxence Broville | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxence Broville | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maxence Broville | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Maxence Broville vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
29.04.19 | 1. kolo kval. | Maxence Broville | Pelle Boerma | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Grasse | zemlja |
Maxence Broville form & Pelle Boerma form
Maxence Broville - Posljednji mečevi
M15 Tehran - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M25 Carnac - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tacarigua - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tacarigua - tvrda | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Roger Ordeig | - | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |