MEČ
04.10.16 | 1. kolo | Maxence Beauge | Antoine Walch | 7-67, 6-1 | France F21 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Maxence Beauge | Antoine Walch | |
1. servis % | 46/85 (54%) | 29/60 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/46 (76%) | 23/29 (79%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/39 (56%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/60 (38%) | 28/85 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 8 | 5 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
29.10.93, 30 Godina
11872 $
29.10.93, 30 Godina
11872 $
Maxence Beauge vs. Antoine Walch - Međusobni mečevi
09.10.17 | kval. | Maxence Beauge | Antoine Walch | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | France F23 | dvorana |
17.01.17 | 1. kolo | Antoine Walch | Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detalj meča | France F2 | dvorana |
04.10.16 | 1. kolo | Maxence Beauge | Antoine Walch | 7-67, 6-1 | detalj meča | France F21 | dvorana |
Maxence Beauge form & Antoine Walch form
Maxence Beauge - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - odustajanje | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | detalj meča |
Antoine Walch - Posljednji mečevi
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Veigy - tepih | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detalj meča |