MEČ
06.05.19 | 1. kolo kval. | Max Houkes | Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-0, 10-2 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.05.96, 27 Godina
24.05.96, 27 Godina
Max Houkes vs. Roman Nashatyrkin - Međusobni mečevi
06.05.19 | 1. kolo kval. | Max Houkes | Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-0, 10-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Max Houkes form & Roman Nashatyrkin form
Max Houkes - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-77 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Polufinale | vs. Valentin Royer | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
01.03.24 Polufinale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Roman Nashatyrkin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | detalj meča |