Italy
06.11.01, 22 Godina
06.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Mauro De Maio vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
10.11.19 | 1. kolo kval. | Mauro De Maio | Pelle Boerma | 7-62, 7-65 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Mauro De Maio form & Pelle Boerma form
Mauro De Maio - Posljednji mečevi
M25 Opatija - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
23.03.22 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
22.03.22 kval. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yaojie Zeng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.22 kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Vesa Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.02.22 kval. | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Zhuyuan Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.02.22 kval. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adham Gaber | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Victor Krustev | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.21 kval. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Julian Cash | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 2-0, Siddhant Banthia - odustajanje | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |