Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
30.09.99, 24 Godina
30.09.99, 24 Godina
Matyas Fuele vs. Kaya Arinc - Međusobni mečevi
02.12.18 | 2. kolo kval. | Matyas Fuele | Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | detalj meča | Turkey F39 | zemlja |
Matyas Fuele form & Kaya Arinc form
Matyas Fuele - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Brandon Perez | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Branko Djuric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-65, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Parsa Ashjari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-74, 3-3, - Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Samuil Konov | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tyler Stice | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Adam Jilly | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Kaya Arinc - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detalj meča |